Vážení přátelé

Postavila jsem si s pomocí svého manžela malou galerii s čajovnou v obci Prštice, kam jsme se nastěhovali na konci devadesátých let a kde hodláme už zůstat.

Prštice jsou malá obec, která se nachází asi 20 km jižně od Brna na pomezí civilizace a krásné přírody údolí říčky Bobravy a smíšených lesů, skýtající dosti příležitostí k dlouhým procházkám či projížďkám na kole. Místo má dobré dopravní spojení s využitím integrované dopravy či železnice a tudíž se může stát vítaným cílem pro ty, kteří se chtějí ve volném čase věnovat pohybu na zdravém vzduchu.

Ocitnete-li se náhodou u nás, určitě vás rádi přivítáme a umožníme vám posedět v příjemném prostředí.

Co nabízíme?

Předevsím u nás uvidíte poměrně širokou nabídku prací našich přátel výtvarníků. Jsou zde jednak výtvarná díla, která si můžete zakoupit - od drobností až po finančně náročnější, jednak chystáme tematické nebo autorské výstavy. Další naší nabídkou je posezení v intimním nekuřáckém prostředí u šálku čaje, kávy či něčeho ostřejšího. Rovněž nabízíme k ochutnání víno z velkopavlovické oblasti.

Zatím hledáme optimální rozvržení otevírací doby, nebojte se proto zazvoniti či dopředu zatelefonovat.

Je také možné část této kapacity (asi 20 míst) případně celou zamluvit pro posezení s přáteli, pro malé rodinné oslavy či jiné účely. V takovém případě můžeme zajisti mnohem širší rozsah služeb - zejména v oblasti gastronomie.

Víme, že tento druh podnikání není právě obvyklý mimo velké městské aglomerace. My jsme si toto podnikání vybrali tak trochu pro radost svoji a našich přátel a také proto, že si myslíme, že venkov má právo na trochu kultury právě tak jako město. Tak proč to nezkusit.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Aktuální výstava

Alena Kojdlová a Simonetta Šmídová

Připravujeme

Luciano Mayaci  “POKOJ”

 

Otevírací doba

Pondělí zavřeno
Úterý zavřeno
Středa zavřeno
Čtvrtek 15:00 - 20:00
Pátek 15:00 - 20:00
Sobota zavřeno
Neděle 15:00 - 20:00

Návštěvy mimo otevírací dobu domlouvejte na 606 272 732.