Vážení přátelé

Postavila jsem si s pomocí svého manžela malou galerii s čajovnou v obci Prštice, kam jsme se nastěhovali na konci devadesátých let a kde hodláme už zůstat.

Prštice jsou malá obec, která se nachází asi 20 km jižně od Brna na pomezí civilizace a krásné přírody údolí říčky Bobravy a smíšených lesů, skýtající dosti příležitostí k dlouhým procházkám či projížďkám na kole. Místo má dobré dopravní spojení s využitím integrované dopravy či železnice a tudíž se může stát vítaným cílem pro ty, kteří se chtějí ve volném čase věnovat pohybu na zdravém vzduchu.

Ocitnete-li se náhodou u nás, určitě vás rádi přivítáme a umožníme vám posedět v příjemném prostředí.

Co nabízíme?

Předevsím u nás uvidíte poměrně širokou nabídku prací našich přátel výtvarníků. Jsou zde jednak výtvarná díla, která si můžete zakoupit - od drobností až po finančně náročnější, jednak chystáme tematické nebo autorské výstavy. Další naší nabídkou je posezení v intimním nekuřáckém prostředí u šálku čaje, kávy či něčeho ostřejšího. Rovněž nabízíme k ochutnání víno z velkopavlovické oblasti.

Zatím hledáme optimální rozvržení otevírací doby, nebojte se proto zazvoniti či dopředu zatelefonovat.

Je také možné část této kapacity (asi 20 míst) případně celou zamluvit pro posezení s přáteli, pro malé rodinné oslavy či jiné účely. V takovém případě můžeme zajisti mnohem širší rozsah služeb - zejména v oblasti gastronomie.

Víme, že tento druh podnikání není právě obvyklý mimo velké městské aglomerace. My jsme si toto podnikání vybrali tak trochu pro radost svoji a našich přátel a také proto, že si myslíme, že venkov má právo na trochu kultury právě tak jako město. Tak proč to nezkusit.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Aktuální výstava

Luciano Mayaci

Připravujeme

Otevírací doba

Pondělí zavřeno
Úterý zavřeno
Středa zavřeno
Čtvrtek 15:00 - 20:00
Pátek 15:00 - 20:00
Sobota zavřeno
Neděle 15:00 - 20:00

Návštěvy mimo otevírací dobu domlouvejte na 606 272 732.